Web Analytics

HYDOLL.COM

$999 RUAJ $50,KODI:HY50

$999 RUAJ $50,KODI:HY50

I disponueshem tani! Arritje të reja!
Dëshira për shoqëruesin e ëndrrave tuaja? Shikoni gamën tonë të kukullave të seksit sot! Këto bukuri të gjalla janë të disponueshme për dorëzim të menjëhershëm, duke u siguruar që të përjetoni takimet më magjepsëse menjëherë!
KATEGORITË HOT
KUKULE ME SHITJE
ARDHJE E RE
Kukull seksi me madhësi të plotë në aksione në SHBA
Koleksionet e Rekomanduara
Kukulla të nxehta të seksit
Çfarë është kukulla e dashurisë?
Çfarë është një kukull seksi?

E thënë thjesht, kukullat e seksit janë kukulla shoqëruese seksuale, Ato përfshijnë të gjitha llojet e kukulla seksi me fryrje dhe kukulla të forta seksi, përfshijnë femra dhe meshkuj, ato përkufizohen si njerëzore, me trup të plotë, kukulla antropomorfe të sakta anatomike të materialeve të ndryshme.

Për shembull , silikoni, dhe elastomer termoplastik(TPE). dhe vargjet e çmimeve që janë të dizajnuara për përdorim seksual. A kukull seksi (gjithashtu një kukull dashurie ose kukull fryrje) është një lloj antropomorfike lodër seksi në madhësinë dhe formën e një partneri seksual. Kukulla e seksit mund të përbëhet nga një trup i tërë me fytyrë, ose vetëm një kokë, legen, ose organ tjetër të pjesshëm, me aksesoret (vaginë, anusit, goja, penisit) për stimulim seksual. Pjesët mund të jenë të lëvizshme ose të këmbyeshme.

Kategoritë e nxehta
Sex Doll Torso
Trupi i kukullës së seksit
Home7 2 qjvmca2uext4w1cj61yiuq485au9p4hllmw3k7kctk
Kukulla seksi mashkullor
Big   Booty Sex Doll
Kukulla e madhe e seksit
love Doll
kukull dashurie
Japanese Sex Dolls
Kukulla seksi japoneze
Silicone Sex Doll
Kukull seksi silikoni
Çfarë është një kukull seksi?

E thënë thjesht, kukullat e seksit janë kukulla shoqëruese seksuale, Ato përfshijnë të gjitha llojet e kukulla seksi me fryrje dhe kukulla të forta seksi, përfshijnë femra dhe meshkuj, ato përkufizohen si njerëzore, me trup të plotë, kukulla antropomorfe të sakta anatomike të materialeve të ndryshme.

Për shembull , silikoni, dhe elastomer termoplastik(TPE). dhe vargjet e çmimeve që janë të dizajnuara për përdorim seksual. A kukull seksi (gjithashtu një kukull dashurie ose kukull fryrje) është një lloj antropomorfike lodër seksi në madhësinë dhe formën e një partneri seksual. Kukulla e seksit mund të përbëhet nga një trup i tërë me fytyrë, ose vetëm një kokë, legen, ose organ tjetër të pjesshëm, me aksesoret (vaginë, anusit, goja, penisit) për stimulim seksual. Pjesët mund të jenë të lëvizshme ose të këmbyeshme.

Çfarë është kukulla e dashurisë?
Kush krijoi kukulla seksi?

Disa nga të parët kukulla seksi janë krijuar nga francezët (zonja udhëtuese) dhe spanjisht (zonja e udhëtimit) marinarët në shekullin e gjashtëmbëdhjetë të cilët do të izoloheshin gjatë udhëtimeve të gjata. Këto kukulla masturbuese shpesh bëheshin me rroba të qepura ose rroba të vjetra dhe ishin një paraardhës i drejtpërdrejtë i të sotmes. kukulla seksi të rritur. Më vonë, holandezët i shitën disa nga këto kukulla japonezëve gjatë periudhës Rangaku, dhe termin “Gratë holandeze” përdoret ende ndonjëherë në Japoni për t'iu referuar kukullave të seksit.

Në 1918, Artisti austriak Oskar Kokoschka porositi një kukull të Alma Mahlerit në madhësi reale (me të cilin Kokoschka ishte e dashuruar) për krijuesin gjerman të kukullave Hermine Moos, ndërsa ishte në Dresden. Edhe pse synonte të simulonte Almën dhe të merrte dashurinë e tij, të “Kukull Alma” nuk e kënaqi Kokoschkën dhe ai e shkatërroi atë gjatë një feste.

Artisti surrealist gjerman Hans Bellmer është përshkruar si “figura babai i modernes kukull seksi” për kukullat e tij të seksit në vitet 1930, modelet më realiste të të cilave u zhvendosën kukulla seksi më tej në të ardhmen. Bellmer bëri tre kukulla, gjithnjë e më i sofistikuar në dizajn, që bëri bujë edhe në komunitetin ndërkombëtar të artit.

Kush e shpiku kukullën e seksit
Kush krijoi kukulla seksi?

Disa nga të parët kukulla seksi janë krijuar nga francezët (zonja udhëtuese) dhe spanjisht (zonja e udhëtimit) marinarët në shekullin e gjashtëmbëdhjetë të cilët do të izoloheshin gjatë udhëtimeve të gjata. Këto kukulla masturbuese shpesh bëheshin me rroba të qepura ose rroba të vjetra dhe ishin një paraardhës i drejtpërdrejtë i të sotmes. kukulla seksi të rritur. Më vonë, holandezët i shitën disa nga këto kukulla japonezëve gjatë periudhës Rangaku, dhe termin "Gratë holandeze" përdoret ende ndonjëherë në Japoni për t'iu referuar kukullave të seksit.

Në 1918, Artisti austriak Oskar Kokoschka porositi një kukull të Alma Mahlerit në madhësi reale (me të cilin Kokoschka ishte e dashuruar) për krijuesin gjerman të kukullave Hermine Moos, ndërsa ishte në Dresden. Edhe pse synonte të simulonte Almën dhe të merrte dashurinë e tij, të "Kukull Alma" nuk e kënaqi Kokoschkën dhe ai e shkatërroi atë gjatë një feste.

Artisti surrealist gjerman Hans Bellmer është përshkruar si “figura babai i modernes kukull seksi” për kukullat e tij të seksit në vitet 1930, modelet më realiste të të cilave u zhvendosën kukulla seksi më tej në të ardhmen. Bellmer bëri tre kukulla, gjithnjë e më i sofistikuar në dizajn, që bëri bujë edhe në komunitetin ndërkombëtar të artit.

Kush e shpiku kukullën e seksit
Home20230925140627
Kush jemi ne?
Përshëndetje! Ne jemi HYDOLL.COM. HYDOLL.COM është një nga dyqanet kryesore online në botë për kukulla seksi dhe ju keni shumë arsye të mira për të blerë nga ne. Ne jemi një kompani me rritje të shpejtë, sepse gjithmonë vendosim klientët tanë të parët. Përsëri në 2016, ne vumë re një numër të listimeve mashtruese me çmim të ulët në Amazon, Vendi i shitjes, dhe eBay. një numër i madh shitësish po përdornin taktika mashtruese për të shitur kukulla dashurie me çmime jashtëzakonisht të ulëta. Ne zbuluam se shumë blerës morën kukulla seksi me cilësi të dobët dhe filluan të mos i besonin Speedy, Amazon, dhe eBay. Kuptuam se duhet të zgjedhim furnizues cilësorë kukullash seksi për blerësit dhe të krijojmë një faqe interneti pa mashtrime. Pra, ne krijuam HYDOLL Ne gjetëm kukulla seksi të markave të njohura për të punuar, të tilla si kukulla WM, Kukulla Piper, etj. Dhe ne gjithashtu zgjodhëm shumë cilësi kukulla seksi nga furnitorë të tjerë me çmime të ulëta.
Kush jemi ne?
Përshëndetje! Ne jemi HYDOLL.COM. HYDOLL.COM është një nga dyqanet kryesore online në botë për kukulla seksi dhe ju keni shumë arsye të mira për të blerë nga ne. Ne jemi një kompani me rritje të shpejtë, sepse gjithmonë vendosim klientët tanë të parët. Përsëri në 2016, ne vumë re një numër të listimeve mashtruese me çmim të ulët në Amazon, Vendi i shitjes, dhe eBay. një numër i madh shitësish po përdornin taktika mashtruese për të shitur kukulla dashurie me çmime jashtëzakonisht të ulëta. Ne zbuluam se shumë blerës morën kukulla seksi me cilësi të dobët dhe filluan të mos i besonin Speedy, Amazon, dhe eBay. Kuptuam se duhet të zgjedhim furnizues cilësorë kukullash seksi për blerësit dhe të krijojmë një faqe interneti pa mashtrime. Pra, ne krijuam HYDOLL Ne gjetëm kukulla seksi të markave të njohura për të punuar, të tilla si kukulla WM, Kukulla Piper, etj. Dhe ne gjithashtu zgjodhëm shumë cilësi kukulla seksi nga furnitorë të tjerë me çmime të ulëta.
Home20230925140627
Pse të zgjidhni HYDOLL?
Ne ofrojmë cilësi të lartë kukull seksi seksi ne dyqanin HYDOLL, ju gjithmonë mund të merrni kukulla dashurie me një çmim të arsyeshëm, transporti falas për të gjitha porositë, dhe shërbimi për klientët kryesorë në industri. Nëse jeni duke kërkuar për një kukull seksi me cilësi të lartë, këtu ne jemi zgjedhja juaj më e mirë. Ne kemi një përzgjedhje unike të kukullave luksoze realiste të dashurisë që janë krijuar për t'u dukur dhe ndjerë njësoj si gruaja që ju ëndërroni. Një përvojë e blerjeve me në qendër klientin ka qenë gjithmonë qëllimi ynë dhe ne krenohemi me politikat gjithëpërfshirëse që na kanë vendosur në një fushë mbi dhe përtej konkurrentëve tanë. Ejani dhe zgjidhni të preferuarat tuaja
HomeHE3A2831
Pse të zgjidhni HYDOLL?
Ne ofrojmë cilësi të lartë kukull seksi seksi ne dyqanin HYDOLL, ju gjithmonë mund të merrni kukulla dashurie me një çmim të arsyeshëm, transporti falas për të gjitha porositë, dhe shërbimi për klientët kryesorë në industri. Nëse jeni duke kërkuar për një kukull seksi me cilësi të lartë, këtu ne jemi zgjedhja juaj më e mirë. Ne kemi një përzgjedhje unike të kukullave luksoze realiste të dashurisë që janë krijuar për t'u dukur dhe ndjerë njësoj si gruaja që ju ëndërroni. Një përvojë e blerjeve me në qendër klientin ka qenë gjithmonë qëllimi ynë dhe ne krenohemi me politikat gjithëpërfshirëse që na kanë vendosur në një fushë mbi dhe përtej konkurrentëve tanë. Ejani dhe zgjidhni të preferuarat tuaja
HomeHE3A2831
Video e fabrikës së kukullave seksi
Kjo është një video e një kolegeje të bukur duke vizituar një fabrikë që Nga skulpturimi i kokave të kukullave tek mbjellja e vetullave. Duke pritur me padurim shikimin tuaj

Pse keni nevojë për një kukull seksi me madhësi reale?
1.Ata mund të ndihmojnë me ankthin, vetminë
Me konkurrencën e ashpër në shoqëri, presioni i njerëzve po rritet. Njerëzit përpiqen të ulin presionin në disa mënyra, të tilla si shkuarja në lokal, duke shkuar në golf, etj. Por sa më emocionuese janë këto se të kesh një partner seksual? Kur kritikoheni nga shefi juaj, kur je i papunë, ose kur miqtë tuaj nuk ju kuptojnë, ose kur ndahesh me një të dashur. A ndiheni të pafuqishëm, të shqetësuar, dhe të theksuar? Vetëm imagjinoni, në netë të panumërta të vetmuara, i shtrirë vetëm në shtrat, ndjeheni të vetmuar, por askush nuk mund t'ju dëgjojë, dëshira seksuale në zemër nuk mund të zgjidhet, dhe pas një kohe të gjatë, ju mund të bëheni më të vjetër dhe të mendoni se jeta është e pakuptimtë. Sa gjë e tmerrshme është kjo?
2.Gjithnjë e më shumë njerëz bëhen entuziastë të vërtetë të seksit të kukullave
Të dhënat autoritative tregojnë se ka gjithnjë e më shumë njerëz që blejnë kukulla seksi në jetën reale. Ata mendojnë se ky lloj investimi do të ketë vërtet një kthim të madh.
3.Kukullat e seksit të vërtetë janë të bindur
Këtu, ju jeni gjenerali, ata do të dëgjojnë ndonjë nga porositë tuaja, dhe do absolutisht 100% ekzekutuar. Mund të provoni poza të ndryshme seksuale. Ju mund të bëni seks me një kukull seksi kudo në shtëpi. Nëse ju pëlqen një kukull realiste orale, ju mund të përdorni gojën e saj, vaginë, dhe anusin për të shfryrë dëshirën tuaj.

Kukulla seksi në shtëpi
Video e fabrikës së kukullave seksi
Kjo është një video e një kolegeje të bukur duke vizituar një fabrikë që Nga skulpturimi i kokave të kukullave tek mbjellja e vetullave. Duke pritur me padurim shikimin tuaj
Pse keni nevojë për një kukull seksi me madhësi reale?
1.Ata mund të ndihmojnë me ankthin, vetminë
Me konkurrencën e ashpër në shoqëri, presioni i njerëzve po rritet. Njerëzit përpiqen të ulin presionin në disa mënyra, të tilla si shkuarja në lokal, duke shkuar në golf, etj. Por sa më emocionuese janë këto se të kesh një partner seksual? Kur kritikoheni nga shefi juaj, kur je i papunë, ose kur miqtë tuaj nuk ju kuptojnë, ose kur ndahesh me një të dashur. A ndiheni të pafuqishëm, të shqetësuar, dhe të theksuar? Vetëm imagjinoni, në netë të panumërta të vetmuara, i shtrirë vetëm në shtrat, ndjeheni të vetmuar, por askush nuk mund t'ju dëgjojë, dëshira seksuale në zemër nuk mund të zgjidhet, dhe pas një kohe të gjatë, ju mund të bëheni më të vjetër dhe të mendoni se jeta është e pakuptimtë. Sa gjë e tmerrshme është kjo?
2.Gjithnjë e më shumë njerëz bëhen entuziastë të vërtetë të seksit të kukullave
Të dhënat autoritare tregojnë se po blejnë gjithnjë e më shumë kukulla seksi në jetën reale. Ata mendojnë se ky lloj investimi do të ketë vërtet një kthim të madh.
3.Kukullat e seksit të vërtetë janë të bindur
Këtu, ju jeni gjenerali, ata do të dëgjojnë ndonjë nga porositë tuaja, dhe do absolutisht 100% ekzekutuar. Mund të provoni poza të ndryshme seksuale. Ju mund të bëni seks me një kukull seksi kudo në shtëpi. Nëse ju pëlqen një oral kukull realiste e vërtetë, ju mund të përdorni gojën e saj, vaginë, dhe anusin për të shfryrë dëshirën tuaj.
Kukulla seksi në shtëpi
NGA BLOGI TONA
KategoritëHistori kukullash Marrëdhëniet Emocionale Vlera e Argëtimit E pakategorizuar

Can You Get Bored Having Sex with a Sex Doll?

Can You Get Bored Having Sex with a Sex Doll? Exploring the Excitement of Intimacy Sex dolls have become increasingly

Lexo më shumë+
KategoritëFotografi kukullash Histori kukullash Pyetjet e shpeshta E pakategorizuar

Kukullat e seksit janë në modë në këto vende

Hydoll is expert in sex doll industry, we sell all kinds of sex dolls, including bbw sex doll, mini sex

Lexo më shumë+
KategoritëShendeti mendor Kukulla sociale dhe seksuale Ruajtja dhe privatësia E pakategorizuar

Kukulla e seksit dhe paruka e saj

Hey say that in variety is taste and when it comes to the search for pleasure, variety becomes a necessity,…

Lexo më shumë+
FAQE
Si të përdorni kukullat tuaja të seksit
HYdoll është dyqani më i shquar, me shumë licenca të vërteta të kukull seksi Marka. Këto kukulla seksi mund të sjellin super kënaqësi tek përdoruesi, dhe në rrethana normale nuk do të dëmtojë trupin ose lëkurën
Specifikimi i kukullave të seksit:
Ka shumë madhësi kukullash seksi, zakonisht, më e vogla është 65 cm mini kukull seksi dhe më i madhi është 175 cm. Ngjyrat dhe stilet e këtyre kukullave janë të ndryshme, dhe ngjyrat e flokëve dhe syve të tyre janë gjithashtu të ndryshme. Ky dyqan mund të ofrojë këtë lloj lodër seksi në çdo kohë, në mënyrë që të lehtësojë blerjen e klientëve pa asnjë problem. Këtu, dyqani online ofron stile të ndryshme kukullash që mund të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja për lojëra seksuale. ne kemi kukulla seksuale shumë të lira për të zgjedhur nga të gjithë Këto kukulla janë të papërshkueshme nga uji. Prandaj, ju mund ta përdorni kukullën në vaskë. Ky dyqan ofron kukulla seksi me karakteristika të reja, kështu që u ofron klientëve një ndjenjë të madhe rehati dhe një përvojë më të mirë. Në përgjithësi, kukullat e seksit janë të buta dhe fleksibël, kështu që ju mund ta përkulni lodrën në një pozicion që ju përshtatet. Ofrojini përdoruesve kënaqësinë e orgazmës në pozicione të ndryshme. Ky dyqan ofron jo vetëm kukulla mashkullore por edhe kukulla femra, kështu që përdoruesit mund të blejnë me kosto efektive kukull e lirë seksi Para se të përdorni një lodër seksi, duhet ta pastroni fillimisht sepse mund të përmbajë një numër të vogël bakteresh. Prandaj, lajeni para dhe pas çdo përdorimi. Në mënyrë të ngjashme, nëse përdorni një lodër seksi për herë të parë, duhet të përpiqeni ta pastroni pas çdo përdorimi për të zgjatur jetën e lodrës së seksit.
Kështu që ju mendoni se dëshironi të bëni seks me një kukull seksi?
Nëse keni menduar të blini një kukull mini seksi por nuk e keni bërë, me siguri ia keni bërë shumë vetes këtë pyetje. Kjo është e drejtë - në fund të fundit, të blesh një është një lloj pëlqimi për të blerë një makinë. Ata nuk janë të lirë, janë një investim, dhe nuk do të dëshironit të blini një të tillë pa i dhënë fillimisht një provë. Megjithatë, ndryshe nga makinat, ju nuk mund të provoni mallrat kur bëhet fjalë për kukullat e dashurisë.
A ju pengon kjo pasiguri të blini një të tillë?
Mund të shikoni online gjatë gjithë ditës dhe të gjeni lloj-lloj opinionesh të ndryshme. Dhe ka shumë. Disa pretendojnë se është po aq e mirë sa e vërteta; disa thonë se është edhe më mirë, dhe disa kanë pasur një përvojë më pak se perfekte.
Kështu që, kujt duhet ti besosh?
Kukullat e dashurisë kanë disa përfitime, nga rritja e besimit tuaj duke rritur qëndrueshmërinë tuaj, për të pasur një lodër të teknologjisë së lartë në dhomën e gjumit. Janë më të lira se takimet dhe mund t'ju ndihmojnë të largoni mendjen nga seksi ndërsa takoni njerëz të rinj. Ne dëshirojmë që ju të jeni në gjendje të merrni pjesë në ato avantazhe dhe të bëheni më të mirë, dashnor më i sigurt. Por ju do të jeni gjithmonë në gardh derisa të merrni sqarimin që dëshironi në lidhje me hyrjet dhe daljet e mirëfillta të kukullës së dashurisë.
Kënaqësi e mahnitshme fizike
Nëse jeni serioz për të blerë një kukull seksi, ju ndoshta keni bërë kërkimin tuaj në lidhje me markat, Materiale, dhe gjithçka në mes. Por nëse jeni i ri në këtë biznes, duhet të dini se sasia e kënaqësisë që merrni nga seksi me një kukull seksi silikoni lidhet drejtpërdrejt me sa shpenzoni për të. Ka shumë gjëra që mund t'i ikësh duke i blerë me çmim të lirë dhe të marrësh gjithçka që do të kishe për një homolog më të shtrenjtë. Kukulla seksi, edhe pse, nuk janë një nga ato produkte. Seks me një kukull seksi – Akira shtrirë në shtrat Shikoni Akira dhe lexoni historinë e saj Megjithatë, aktualisht po jetoni në një kohë ku prodhimi dhe teknologjia po zhvillohen më shpejt se kurrë. Kjo do të thotë se kukullat e dashurisë po bëhen më të avancuara, më të detajuara, dhe më të gjallë. Për më tepër, shumë kukulla vijnë me një opsion për një vaginë të lëvizshme që është e këmbyeshme me ato që përmbajnë kreshta, dridhjet, dhe më shumë për kënaqësi maksimale. Kukullat më të avancuara kanë sisteme ngrohjeje që përsërisin ngrohtësinë e një vagine të vërtetë. Kombinoje atë me pak lubrifikim, dhe ju jeni në rrugën tuaj për në qytetin e kënaqësisë!
Por si ndihet vërtet?
Padyshim që do të ndiheni fantastike nëse keni një kukull seksi realiste me të gjitha këmbanat dhe bilbilat.
HYDOLL.COM është një shitës global në internet i kukullave seksi. Ne kemi krijuar bashkëpunim me fabrikat e kukullave të markave të njohura botërore, blerje direkte, shërbim me një ndalesë nga marrja e porosisë deri tek krijimi i kukullave deri te dorëzimi. Mbështetur në strategjinë e fitimeve të vogla por qarkullim të shpejtë, klientët mund të blejnë kukullat e tyre të preferuara me çmime konkurruese në industri. Kukull seksi anime dhe mini kukull seksi janë kategoritë tona më të njohura. zënë a 40% pjesa e dyqaneve online në këtë kategori. Përfitimet ekskluzive për klientët e vjetër janë avantazhi ynë unik, dhe ne do t'u japim këtyre klientëve kode kuponi ekskluzive.

Certainly! Welcome to our Sex Doll Customization section! As professional sex doll vendors, we offer high-quality, personalized customization services. Here is our customization guide to help you create a unique and kukull seksuale reale.

Initial Consultation: Before starting the customization process, please contact our customer service team. We will arrange an initial consultation to understand your customization requirements and preferences. During this process, you can send us links to products you like, and we will discuss details such as the doll’s style, appearance, facial features, hairstyle, Ngjyra e syve, skin tone, and makeup.

Customization Details:

  • Dizajni i pamjes: What do you envision for your sex doll’s appearance? Do they have specific facial features, hairstyles, eye colors, skin tones, grim, etc.?
  • Body Size: Measurements such as height, peshë, bust, beli, etj.
  • Përzgjedhja e materialit: Sex dolls can be made of silicone or TPE (elastomer termoplastik), each with different textures and durability. Silicone sex dolls are usually more expensive but also more realistic.
  • Articulation: Do you require articulated joints for better posing?

We offer various customization services to meet different customer needs, including personalized facial painting, custom clothing design, adding special features (such as sound modules, movement functions), and custom packaging and shipping options.

Handcrafted Production: Every custom sex doll is meticulously crafted by our skilled artisan team. They will follow your design requirements and our standard craftsmanship process to assemble the doll’s various components step by step, ensuring the final product meets your expectations.

Sigurimi i Cilësisë: We rigorously inspect the quality and details of each sex doll. After customization is complete, we conduct comprehensive quality checks to ensure the doll’s appearance is perfect, sturdy, durable, and meets your expectations.

With our professional sex doll customization service, you can have a one-of-a-kind doll that perfectly matches your imagination. Feel free to contact us anytime to start your journey of customizing your dream kukull dashurie!

Nëse kukulla e seksit vazhdon të përmirësohet me ritmin që ka pasur gjatë katër viteve të fundit (që kur shikova për herë të fundit faqen e internetit të kukullave të vërteta katër vjet më parë, përmirësimet janë të mëdha) atëherë qielli është me të vërtetë kufiri. E gjithë teknologjia tenton të përmirësohet gjithashtu me një ritëm gjithnjë në rritje, efekti i topit të borës, kështu që unë do të prisja një normë më të shpejtë përmirësimi gjatë katër viteve të ardhshme. Është e mundur që kostoja të jetë një faktor kufizues, mund të ketë një kufi të sipërm për atë që njerëzit do të shpenzojnë për disa Kukulla seksi realiste, por pastaj përsëri, mund të mos ketë. Kam vënë re se kukulla e vërtetë është në një gamë më të gjerë modelesh tani, me një gamë më të gjerë çmimesh. Modelet me kosto më të lartë janë të mahnitshme, po të mos ishte tegeli i mykut, ju do të luftoni për të parë se ato nuk janë reale, të paktën në një foto të palëvizshme. Duket se një formë e vokalizimit dhe lëvizjes animatronike ka të ngjarë të jenë faktorët që do të përmirësohen në vijim. Mund të shihja gjithashtu kompaninë e vërtetë të kukullave duke përfshirë një lloj njësie të brendshme të ngrohjes, duket se është një ide mjaft themelore, dhe jam i habitur që nuk është bërë më parë. Gjithashtu, pasi përdoruesit shpesh i ngurtësojnë kukullat e tyre, në karrige, etj, nevoja për t'i ngrohur ato në një shtrat me një batanije elektrike duhet të jetë mjaft kufizuese. Por pastaj, ndoshta një herë Kukull realiste seksi ngrohet mund të qëndrojë e ngrohtë për pak kohë? Do të ishte i interesuar të dinte. Pra gjithsesi, në 10 vite mendoj se kukulla mini seksi do të jetë e ngrohtë si një person i vërtetë, dhe në gjendje të flasë, lëvizin, dhe përgjigjuni. Ata ndoshta do të jenë në gjendje të kalojnë gjithashtu të gjitha lëngjet trupore, urinë, gjaku, lotët, pështyj, spermë (mos harroni se ka kukulla të vërteta meshkuj), djerse, qumësht, sekrecionet vaginale, mut, (a kam harruar ndonje gje?) që duket se është puna që po bëjnë tani. Më duhet të mendoj se ata do të zgjidhin edhe atë shtresë alarmante myku, por do të jem i trishtuar kur kjo të shkojë, është gjëja më interesante për kukullat, frisson i tyre i vërtetë/jo i vërtetë. Unë mendoj për të dy gjinitë e kukullës, aftësia për të përjetuar orgazmë bindëse do të ishte diçka për të cilën përdoruesit seksualë do të paguanin një çmim. Por prisni një minutë, a nuk duhet të jem në listën e pagave nëse do të dizajnoj praktikisht gjërat e përgjakshme për ta
GARANCIJA JONË
Karroca e blerjeve mbyll